عباس پالاش:
رسالت پیام آوران ایثار رساندن پیام شهدا به نسل های جوان است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان در جلسه هم اندیشی پیام آوران ایثار اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بیان مفاهیم ارزشی اسلاب ناب محمدی و رساندن پیام شهدا به نسلهای جوان رسالت بزرگ پیام آوران ایثار است.
رسالت پیام آوران ایثار رساندن پیام شهدا به نسل های جوان است
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به منظور هماهنگی هر چه بهتر اعضا و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نشست پیام آوران استان سیستان و بلوچستان صبح امروز با حضور مدیرکل بنیاد، معاون فرهنگی  برگزار شد.
مدیر کل بنیاد استان با بیان اهمیت انتقال مفاهیم ارزشمند جهاد و شهادت به نسل های جدید و ضرورت ماندگار کردن فرهنگ ایثار و مقاومت گفت: شهادت مکتب سازنده ای است که شگرفترین و خلل ناپذیرترین اثرات را در طول تاریخ ایجاد می کند .
عباس پالاش افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بیان مفاهیم ارزشی اسلاب ناب محمدی و رساندن پیام شهدا و امام شهدا به نسلهای جوان، رسالت بزرگ پیام آوران ایثار است.
وی رشادت ها، از خودگذشتگی ها و حماسه های دوران دفاع مقدس را موجب پراکندن رایحه ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: همین روحیه ایثار و شهادت است که موجب قوام انقلاب اسلامی، بقا و استمرار آن شده است .
معاون فرهنگی بنیاد هم در این هم اندیشی اظهار داشت: پیام آوران ایثار که رسالت روایتگری را بر عهده گرفته اند در حقیقت مروجان  فرهنگ ایثار و شهادت و مجاهدان عرصه جهاد و مقاومتند .
موسی زنجانی گفت: برای حفظ دستاورد های شهدا و ایثارگران این پیام باید به نسلهای انقلاب منتقل شود تا دشمن با وجود روحیه ایثارگری و شهادت طلبی ملتی آزاده هر روز زبون تر و ضعیف تر در برابر اراده های استوار این ملت سرافراز باشد.
کد مطلب: 289185