داخلی صفحه زنجان خبر
 
فرماندار طارم:
تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان ضروری است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
فرماندار طارم با اشاره به ایثارگری و رشادت های مردان و زنان کشور در دوران دفاع مقدس جهت دفاع از مرزها و ارزش های اسلامی تاکید کرد: ارزش های این دوران بایستی به نسل جوان منعکس شود و این مناسبت ها فرصتی برای تبیین و ترویج این ارزش هاست.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و هماهنگی برنامه گرامیداشت هفته ایثار و مقاومت به ریاست ستار صفری فرماندار طارم برگزار شد .
در این جلسه فرماندار طارم با اشاره به اینکه هفته مقاومت و ایثار به مناسبت آزاد سازی خرمشهر از ۳۱ اردیبهشت ماه آغاز می شود اظهار داشت: در طول تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی ایران فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت رخدادهای مبارکی را برای مسلمانان و کشور ایران رقم زده است که آزاد سازی خرمشهر از جمله آنهاست.
وی افزود: ۵۷۸ روز مقاومت در خرمشهر با دستان خالی در برابر نیروی نظامی مسلح دشمن جز با ایثار و مقاومت که نشات گرفته از ایمان و باور مردم بود امکانپذیر نبود.
مقام عالی دولت در شهرستان در ادامه با بیان اینکه در طول تاریخ ۴۰ سال پس از انقلاب اسلامی بدخواهی های دشمنان نظام مقدس کمتر نشده است گفت: تنها جهت گیری و نوع دشمنی ها متفاوت تر شده است.
صفری با اشاره به هجمه های دشمنان در یک سال گذشته خاطر نشان کرد: تمامی هجمه ها با هدف ایجاد نارضایتی در بین مردم انجام می گیرد.
این مسئول تصریح کرد: با اتحاد و همدلی مردم و مسئولین این دوران سخت نیز همانند سال های گذشته با کمترین هزینه و آسیب و با پیروزی ملت ایران سپری خواهد شد.
فرماندار طارم با اشاره به ایثارگری و رشادت های مردان و زنان کشور در دوران دفاع مقدس جهت دفاع از مرزها و ارزش های اسلامی تاکید کرد: ارزش های این دوران بایستی به نسل جوان منعکس شود و این مناسبت ها فرصتی برای تبیین و ترویج این ارزش هاست .
صفری در پایان گفت: با توجه به شدت هجمه های دشمن امروز جامعه جهت گذر از این شرایط حساس، بیش از هر زمان دیگری به وحدت، همدلی و یکپارچگی بین اقشار مختلف مردم و مسئولین و گروه های مختلف سیاسی نیازمند است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 289194