نقش روابط عمومی‌ها در تحقق فرهنگ ایثار و شهادت مهم است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی مهم‌ترین اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران را احياء، حفظ و ترويج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، زنده نگه‌داشتن ياد و نام شهدا و ایثارگران و تكريم جامعه ایثارگری عنوان کرد و اظهار داشت: نقش روابط عمومی‌ها و رابطین خبری در تحقق این اهداف بسیار مهم و حساس است.
نقش روابط عمومی‌ها در تحقق فرهنگ ایثار و شهادت مهم است
 
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن در گفتگو با سایت ایثار استان گفت: رسالت مهم روابط عمومی، تنویر افکار عمومی و انعکاس خدمات به مخاطبان است. زبان و ادبیات روابط عمومی می‌تواند پیچیده‌ترین معضلات و مسائل اجتماعی را برطرف کرده و به‌ عنوان مرکز هدایت و مغز متفکر، جامعه را به سمت پویایی هدایت کند.
مدیرکل بنیاد استان افزود: روابط عمومی به مثابه بازوی فکری سازمان، نقش حیاتی و بی‌بدیل در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه‌های کلان دارد.
پورحسن مهم‌ترین اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران را احياء، حفظ و ترويج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، زنده نگه‌داشتن ياد و نام شهدا و ایثارگران و تكريم جامعه ایثارگری عنوان کرد و اظهار داشت: نقش روابط عمومی‌ها و رابطین خبری در تحقق این اهداف بسیار مهم و حساس است.
وی تصریح کرد: بنا به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب اساسی‌ترین نیاز کشور، ایجاد روحیه امید به آینده و خودباوری در نسل جوان است که اصحاب رسانه و روابط عمومی‌ها می‌توانند با اعتمادسازی، ترسیم چشم‌انداز، افکارسنجی و پرهیز از فریب‌کاری در جهت تحقق آن گام بردارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289326