خانواده‌های شهدا پشتوانه نظام هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳
مدیرکل بنیاد مرکزی خانواده‌های شهدا را پشتوانه نظام دانست و تصریح کرد: خانواده‌های شهدا همچون خود شهدا به گردن یکایک مردم و مسوولان حق‌ دارند و ما باید یکی از دغدغه‌های اصلی خود را رسیدگی به اوضاع‌ و احوال این عزیزان قرار دهیم.
خانواده‌های شهدا پشتوانه نظام هستند
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر در مراسم ضیافت افطار ویژه خانواده‌های شهدا در شهرستان محلات، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، تصریح کرد: بزرگ‌ترین درس ماه رمضان، خودسازی و چشم‌پوشی از لذت‌های دنیوی است و نخستین پله شهادت نیز خودسازی است و این موضوع در ماه مبارک رمضان بیشتر به چشم می‌آید.
وی با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا، اضافه کرد: یکی از راه‌های رفع مشکل جامعه ایثارگری دیدار و تکریم از این عزیزان است و باید از هر فرصتی برای بررسی و پیگیری مشکلات آنان استفاده کنیم.
مدیرکل بنیاد مرکزی اظهار کرد: خانواده معظم شهدا کم‌توقع‌ترین و شاید بی توقع ترین افراد جامعه هستند که خواسته‌های حداقلی دارند و در مقابل کارهایی که برای آن‌ها انجام می‌شود، قدردان‌ترین افراد نیز محسوب می‌شوند.
انصاری فر اظهار کرد: بسیاری از این افراد حتی مشکلات خود را به مسوولان بیان نیز نمی‌کنند و در مقابل این مسوولان هستند که باید با استفاده از فرصت‌های به وجود آمده، بدون آن‌که مسائل بیان شود، درصدد رفع آن برآیند.
وی خانواده‌های شهدا را پشتوانه نظام دانست و تصریح کرد: خانواده‌های شهدا همچون خود شهدا به گردن یکایک مردم و مسوولان حق‌دارند و ما باید یکی از دغدغه‌های اصلی خود را رسیدگی به اوضاع‌ و احوال این عزیزان قرار دهیم.
گفتنی است شهرستان محلات 307 شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289337