رفع دغدغه‌های ایثارگران اولویت کاری بنیاد است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری گفت: پیگیری دغدغه‌های ایثارگران از اولویت کاری بنیاد است لذا از ظرفیت حداکثری خود جهت رفع موانع برای حل مشکلات ایثارگران استفاده می‌کنیم.
رفع دغدغه‌های ایثارگران اولویت کاری بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، نشست پیگیری مشکلات ایثارگران شاغل در شرکت مخابرات استان با حضور مدیرکل بنیاد، مشاور استاندار در امور ایثارگران، مدیرعامل شرکت مخابرات و جمعی از ایثارگران شاغل در مخابرات در سالن کنفرانس اداره کل بنیاد استان برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در این نشست گفت: دستاورد و موفقیت‌های امروز ما مدیون فداکاری و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران و صبر و استقامت خانواده‌های این عزیزان است، لذا پیگیری مشکلات این عزیزان باید با تمام وجود انجام شود.
وی با اشاره به قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران خاطرنشان کرد: ایثارگران دارای شان و منزلت بسیار بالایی بوده و هیچ‌گاه مطالبه غیرقانونی نداشته اند؛ بنابراین حل مشکلات قانونی این عزیزان باید با دقت و سرعت پیگیری شود.
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری همچنین در این نشست گفت: پیگیری دغدغه‌های ایثارگران از اولویت کاری بنیاد است لذا از ظرفیت حداکثری خود جهت رفع موانع برای حل مشکلات ایثارگران استفاده می‌کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289339