ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت بزرگ پیام آوران ایثار است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بیان مفاهیم ارزشی اسلاب ناب محمدی (ص) و رساندن پیام شهدا و امام شهدا به نسلهای جوان، رسالت بزرگ پیام آوران ایثار است.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت بزرگ پیام آوران ایثار است
 
به گزارش «ایثار»، نشست پیام آوران استان سیستان و بلوچستان به منظور هماهنگی هرچه بهتر اعضا و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صبح امروز شنبه با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار شد.
عباس پالاش مدیرکل بنیاد استان با بیان اهمیت انتقال مفاهیم ارزشمند جهاد و شهادت به نسل های جدید و ضرورت ماندگار کردن فرهنگ ایثار و مقاومت، گفت: شهادت مکتب سازنده ای است که شگرفترین و خلل ناپذیرترین اثرات را در طول تاریخ ایجاد می کند.
وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بیان مفاهیم ارزشی اسلاب ناب محمدی (ص) و رساندن پیام شهدا و امام شهدا به نسلهای جوان، رسالت بزرگ پیام آوران ایثار است.
وی رشادت ها، از خودگذشتگی ها و حماسه های دوران دفاع مقدس را موجب پراکندن رایحه ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: همین روحیه ایثار و شهادت است که موجب قوام انقلاب اسلامی، بقا و استمرار آن شده است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد هم در این هم اندیشی اظهار داشت: پیام آوران ایثار که رسالت روایتگری را بر عهده گرفته‌اند در حقیقت مروجان فرهنگ ایثار و شهادت و مجاهدان عرصه جهاد و مقاومت هستند.
موسی زنجانی گفت: برای حفظ دستاوردهای شهدا و ایثارگران، پیام ایشان باید به نسلهای انقلاب منتقل شود تا دشمن با وجود روحیه ایثارگری و شهادت طلبی ملت آزاده ایران هر روز زبون‌تر و ضعیف‌تر در برابر اراده‌های استوار این ملت سرافراز باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289348