تکریم و تجلیل از ایثارگران امری واجب است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳
مدیرکل بنیاد مازندران تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را امری واجب دانست و گفت: امروز همه ما باید در جهت تحقق و پررنگ کردن ارزش های ایثار و شهادت در جامعه تلاش کرده و تجلیل از ایثارگران را به عنوان یک فرهنگ غنی در جامعه نهادینه کنیم.
تکریم و تجلیل از ایثارگران امری واجب است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی روز شنبه 28 اردیبهشت ماه در شهرستان بهشهر با خانواده های معزز شهید «محمد علی نجفی» و «سید حسین بنی کاظمی» دیدار کرد.
مظلومی ضمن تسلیت درگذشت پدر شهید معظم نجفی و مادر شهید گرانقدر بنی کاظمی، با بیان اینکه والدین معظم شهدا، الگوی شجاعت و استقامت هستند، گفت: پدران و مادران مکرم و محترم شهدا، از چهره های ماندگار و درخشان تاریخ کشور محسوب می شوند.
وی با اشاره به اینکه صبر و بردباری خانواده های معزز شهدا ستودنی است، اظهار داشت: والدین گرانقدر شهدا، افرادی مقاوم، بی ادعا و کم توقع هستند و در اخلاق، رفتار و کرامت انسانی، الگوی واقعی جامعه ما به شمار می روند.
مظلومی با بیان اینکه خانواده های شهدا نور چشمان نظام هستند، اظهار داشت: امروز استقلال و آزادی کشور ما مرهون فداکاری و از خود گذشتگی فرزندان دلیر و شجاع میهن اسلامی ایران است.
مدیرکل بنیاد مازندران تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را امری واجب دانست و گفت: امروز همه ما باید در جهت تحقق و پر رنگ کردن ارزش های ایثار و شهادت در جامعه تلاش کرده و تجلیل از ایثارگران را به عنوان یک فرهنگ غنی در جامعه نهادینه کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289350