بررسی چالش‌های توانبخشی خانواده‌های جانبازان اعصاب و روان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری اولین پنل مشورتی تخصصی «مراقبت مورد Case Managment» در قالب پروژه پژوهشی توان‌بخشی مبتنی بر جامعه و خانواده جانبازان اعصاب و روان خبر داد.
بررسی چالش‌های توانبخشی خانواده‌های جانبازان اعصاب و روان
 
به گزارش «ایثار»، محمد اسماعیل علی‌پور در این رابطه گفت: نخستین پنل مشورتی تخصصی «مراقبت مورد Case Managment» در قالب پروژه پژوهشی توان‌بخشی مبتنی بر جامعه و خانواده جانبازان اعصاب و روان با همکاری مرکز مطالعات و پژوهش‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره کل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران در مرکز مطالعات و پژوهش‌های بنیاد برگزار شد.
وی افزود: در این نشست که مدیران و کارشناسان بهداشت و درمان بنیاد، روان‌پزشکان و روان شناسان و اساتید حوزه سلامت روان دانشکده علوم رفتاری دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حضور داشتند، چالش‌های حال و آینده توان‌بخشی مبتنی بر جامعه و خانواده جانبازان اعصاب و روان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان تأکید کرد: لازم به ذکر است  طرح پژوهشی یاد شده به سرپرستی دکتر جعفر بوالهری استاد دانشگاه از اواسط سال گذشته در بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289419
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور