شهدا برای حفظ انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد بیان داشت: شهدا برای حفظ انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند و سرافرازی و سربلندی امروز کشور حاصل خون شهدا است.
شهدا برای حفظ انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند
 
به گزارش «ايثار»، سيد منصور موسوی در دیدار با جمعی از خانواده شاهد و ايثارگر شهر ياسوج با بیان اینکه ایثارگران مظهر بارز صبر و استقامت هستند، گفت: امروز استقامت، بردباری، شکیبایی و پایداری خانواده های عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان ستودنی است. 
موسوی با اشاره به اینکه ایثارگران پشتیبان ولایت و انقلاب هستند، اظهار داشت: روحیه معنوی و انقلابی خانواده های شهدا و ایثارگران و وفاداری آنان به ارزش های نظام، بی نظیر است. 
وی با بیان اینکه خانواده های شهدا و ایثارگران، زیباترین نوع ایثار را به منصه ظهور گذاشتند، افزود: این عزیزان به عنوان ذخیره های نظام در جهت حفظ ارزش ها، عزت و بالندگی کشور همواره پیشقدم هستند. 
موسوی با تأکید بر تکریم از ایثارگران گفت: همه ما باید احترام، تعظیم و سپاسگزاری از ایثارگران را برای خود یک وظیفه و فرصت بدانیم و فرهنگ تکریم از خانواده های شاهد و ایثارگر را در اذهان مردم جامعه نهادینه کنیم.
موسوی با اشاره به این که رسیدگی به امور ایثارگران توسط مسئولان باید به صورت ویژه انجام شود، بیان داشت: ارتباط نزدیک بین مسئولان و جامعه ایثارگران باید افزایش یابد تا بتوانیم مشکلات آن ها را مورد بررسی قرار داده و برطرف کنیم.
موسوی تصریح کرد: شهدا برای حفظ انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند و سرافرازی و سربلندی امروز کشور حاصل خون شهدا است.
وی خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرمایه‌های اصلی نظام و انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: کسی که ایثارگران را فراموش کند در واقع خودش را از یاد برده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289485