یاد و خاطره حماسه آفرینی شهدا هیچ گاه از یاد ملت ایران نمی‌رود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵
مدیرکل بنیاد تهران بزرگ اظهار داشت: ما همگی مدیون شهدا هستیم زیرا امنیت و آرامشی که امروز داریم به خاطر دفاع دلاورمردانه‌ای بود که شهدا از مرزهای ایران داشتند و یاد و خاطره حماسه آفرینی آنها هیچ گاه از یاد ملت ایران نخواهد رفت.
یاد و خاطره حماسه آفرینی شهدا هیچ گاه از یاد ملت ایران نمی‌رود
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری امروز یکشنبه 29 اردیبهشت ماه با حضور در منزل شهیدان «غلامرضا اصل داوطلب» و «داود جریده» ضمن دیدار با خانواده این دو شهید گرانقدر از آنان تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد تهران در دیدارها اظهار داشت: ما همگی مدیون شهدا هستیم زیرا امنیت و آرامشی که امروز داریم به خاطر دفاع دلاورمردانه‌ای بود که شهدا از مرزهای ایران داشتند و یاد و خاطره حماسه آفرینی آنها هیچ‌گاه از یاد ملت ایران نخواهد رفت.
وی با تاکید بر ادامه اجرای طرح سپاس و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: تکریم از خانواده شهدا باید جزو اولویت برنامه‌های همه مسئولان باشد و این تکریم و دلجویی ابتدا بر روی خود ما تاثیر می‌گذارد.
نصیری گفت: خانواده شهدا با تقدیم عزیزان خود باعث استحکام پایه‌های انقلاب شدند و هر چه امروز برای خدمت به این قشر معزز تلاش کنیم نمی توانیم ذره‌ای از دین شهدا را که بر گردن ماست ادا کنیم.
گفتنی است؛ شهید غلامرضا اصل داوطلب 25 دی ماه 1365 در اندیمشک و شهید داود جریده دوم مهرماه 1359 در محور آبادان، ماهشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289509