سوم خرداد، تجلیل از حماسه آفرینان خرمشهر است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳
مدیر کل بنیاد کرمانشاه با گرامی داشت سوم خرداد، بر برگزاری هرچه بهتر «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» تأکید کرد و اظهار داشت: در این روز بزرگ باید از حماسه‌آفرینان این فتح بزرگ و خانواده‌های بزرگ شهدا، جانبازان و آزادگان تجلیل کرده و با این عزیزان دیدار کنیم.
سوم خرداد، تجلیل از حماسه آفرینان خرمشهر است
 
به گزارش «ایثار»، دومین نشست شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با هدف بررسی برنامه‌های گرامی داشت سوم خرداد «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» به ریاست حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه صبح امروز در سالن جلسات ساختمان ستاد برگزار شد.
حجت‌الاسلام عسگری در این نشست ماه مبارک رمضان را ماه قرآن و از بهترین ماه‌های با عظمت یاد کرد و افزود: این ماه در واقع ماه رحمت و مغفرت است و باید سعی کنیم توشه لازم و بهره کافی را از فیوضات آن کسب کنیم.
حجت‌ الاسلام عسگری در ادامه شکرگزاری از نعمت‌های الهی و صبر در سختی‌ها را دو ویژگی انسان مؤمن و خداجو برشمرد و اضافه کرد: خدای متعال نعمت‌های بزرگی همچون خدمت در دستگاه عصمت و طهارت و خدمتگزاری به جامعه ایثارگری را نصیب ما کرده که در همه حال وظیفه ما شکرگزاری به درگاه خداوند متعال است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به دو ویژگی افراد مشرک، غرور در هنگام بهره‌مندی از نعمت‌ها و یأس و نومیدی در زمان سختی خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای انسان‌های مؤمن و خداترس است که از نعمت‌ها و مواهب الهی شکرگزاری کرده و به درگاه خدای متعال تقرب‌ جویند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامی داشت سوم خرداد، بر برگزاری هرچه بهتر «روز مقاومت، ایثار و پیروزی» تأکید کرد و اظهار داشت: در این روز بزرگ باید از حماسه‌آفرینان این فتح بزرگ و خانواده‌های بزرگ شهدا، جانبازان و آزادگان تجلیل کرده و با این عزیزان دیدار کنیم.
همچنین در این نشست خسرو شهیدی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد کرمانشاه با اشاره به برنامه‌های اجرایی سوم خرداد، گلباران مزار شهدای کرمانشاه در ساعت 11 صبح روز پنج‌شنبه دوم خردادماه و نیز تجلیل از خانواده‌های ایثارگر و تبلیغات محیطی به‌عنوان بخشی از برنامه‌های روز فتح خرمشهر یادکرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289515