آزادسازی خرمشهر تجلی فرهنگ مقاومت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
مدیرکل بنیاد گلستان گفت: آزادسازی خرمشهر تجلی فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت است و حماسه عظیم و مردمی سوم خرداد از جمله افتخارات ملی و دفاع مقدس کشور محسوب می‌شود.
آزادسازی خرمشهر تجلی فرهنگ مقاومت است
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در نشست هماهنگی برنامه‌های سوم خرداد، عنوان کرد: خرمشهر تاریخ مجسم و نمونه عینی صلابت و استواری جوانان جان‌برکفی است که صادقانه و بی‌ریا و گمنام به استقبال شهادت رفتند و از این‌ رو، سوم خرداد و فتح خونین‌شهر، آیینه گویای دفاع مقدس و جهاد آگاهانه ملت شجاع و مظلوم در برابر باطل بوده است.
وی ادامه داد: آزادسازی خرمشهر تجلی فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت است و حماسه عظیم و مردمی سوم خرداد از جمله افتخارات ملی و دفاع مقدس کشور محسوب می‌شود.
وزیری در ادامه ضمن تأکید بر مشارکت حداکثری تمامی تمام دستگاه‌های اجرایی در اجرای هرچه باشکوه‌تر مراسم سوم خرداد گفت: برنامه‌های اجرایی سوم خرداد باید با هدف نمایاندن شاخصه‌های این روز بزرگ برگزار شود و بتواند آینه‌ای باشد که ایثارگری و از خود گذشتگی جوانان غیور ایران را به جوانان بشناساند.
وی در پایان از مهم‌ترین برنامه‌های این روز ملی را مراسم میهمانی لاله‌ها، برگزاری یادواره شهدا، نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون برنامه‌های ایثار و شهادت با رویکرد ایثار اجتماعی، برگزاری یادواره شهدای عملیات رمضان و بیت‌المقدس با همکاری هیئت‌های مذهبی در ایام ماه مبارک رمضان و دیدار با خانواده شهدا و جانبازان حاضر در این دو عملیات برشمرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289518