داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۷
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه 29 اردیبهشت 98 جلسه گروه توسعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در اتاق فکر این اداره کل برگزار گردید که در این جلسه پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه مردمی که شهیدان را نه از دست رفتگان جنگ ، که ستون های پایدار خیمه پیروزی و آزادگی می دانند ، زنده نگه داشتن یاد آن بزرگواران ، زنده نگه داشتن ستون های خیمه پیروزی است و پاسداری از مقام شهید ، حفظ این ستون های استوار است . ما جامعه اسلامی مان را از آن روی زنده پا برجا ، سلامت و رو به کمال می دانیم که خون شهیدان در رگ های آن جاری است .
حیات جامعه اسلامی ما ، هدیه ای است که شهیدان عزیزمان با اهدای خون خود ، آن را فراهم آوردند و پاسداری از این هدیه ارزشمند ، وظیفه تک تک ماست .
وی افزود : شهیدان نه قهرمانان افسانه ای ، که جوانان و نوجوانانی که از میان ما بودند . مردان و زنانی مثل خود ما که شاید مثل ما ، راحتی و امنیت را ، رفاه را و آسودگی را دوست می داشتند ولی آنچه آنان را به جبهه نبرد با دشمن کشانید تا آن همه ایثارگری را به تصویر بکشند یک آرمان بود . یک هدف والای آسمانی که زندگی سخت جبهه را برایشان آسان کرد . و این قدرت را به آنان داد که مردانه در برابر گلوله های آتشین دشمن سینه سپر کنند . همین قدرت بود که یاری شان کرد تا با ساده ترین تجهیزات در برابر همه قدرت های جهان بایستند در درون آنها ، عشق به هدفی موج می زد که پاسداری از آن از جان شیرین ، شیرین تر بود .

انتهای پیام ./  
 
کد مطلب: 289540