داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶
برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، جلسه ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ظهر یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 98 با حضور پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان و سایر اعضا در اتاق فکر برگزار شد .
در این جلسه باقرزاده دبیر ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل گزارشی از روند اجرای برنامه های ستاد و نحوه تهیه عملکرد سال 97 ارائه نمود و به توجه هرچه بیشتر اعضا به این برنامه ها تاکید کرد . سپس پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و رئیس ستاد اقامه نماز طی سخنانی اظهار داشت : نماز یکی از فرائض بسیار مهم است که در رابطه با آن هیچ عذر و بهانه ای پذیرفته نیست. همه باید برای توسعه فرهنگ نماز در میان کارکنان و خانواده های شاهد و ایثارگر تلاش کنیم و با برنامه های مختلف روز به روز به فضای کاری سازمان معنویت ببخشیم .
این مقام مسئول کسانی که در امر توسعه و ترویج امر نماز فعال هستند و به نماز جماعت اهمیت می دهند شناسایی و در جمع کارکنان در مراسمات به شکل ویژه مورد تقدیر و تشویق قرار گیرند و در این جلسه هریک از اعضا دیدگاه ها و پیشنهادات خود را ارئه و با تصویب مصوباتی پایان یافت .

انتهای پیام ./
کد مطلب: 289546