داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مراسم سالروز تولد و شهادت شهید هنرمند ابراهیم زارعی برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
مراسم سالروز تولد و شهادت شهید هنرمند ابراهیم زارعی در مسجدالنبی روستای درازی با حضور مسئولان حوزه هنری و شهرستان دشتی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
مراسم سالروز تولد و شهادت شهید هنرمند ابراهیم زارعی برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر؛ رئیس حوزه هنری استان بوشهر صبح دوشنبه در مراسم سالروز تولد و شهادت شهید هنرمند ابراهیم زارعی گفت: خدا را شاکرم که در این مکان مقدس در محضر عزیزانی هستم که گرد شمع وجود یک انسان والا و شهیدی ماندگار جمع شده‌اند.
امید پارسایی فر افزود: مردم روستای درازی و شهرستان دشتی و خاندان آل عاشور که شهید زارعی منسوب به آن‌هاست در تاریخ ما با حماسه و فقه و تقوا درخشیده‌اند.
وی ادامه داد: در سالی که قراراست کنگره دو هزار شهید استان برگزار شود از همین ابتدا طلیعه آن در روستای درازی درخشیدن گرفته است.
پارسایی فر اضافه کرد: جد خاندان آل عاشور که توسط ناصبیون در بحرین و روی منبر سر می‌برند و به شهادت می‌رسد و رهبر انقلاب استان شهید عاشوری از این خانواده در حال وضو به انقلاب و اسلام تقدیم شده و ابراهیم نیز در حالت وضو و در ماه رمضان به شهادت می‌رسد.
وی تصریح کرد: درواقع چه سری است که این خاندان پشت سرهم شهدای خودشان را در حال خطابه و نماز و عبادت تقدیم اسلام کرده‌اند.
پارسایی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس گنجینه تمام‌نشدنی است و شهدا مانند خورشیدی می‌افروزند و چون شهابی می‌درخشند.
تلاوت قرآن سید محمدحسین قائدی، شعرخوانی مجید عابدی و غلامرضا ابراهیمی، خاطره گویی حمید زارعی برادر شهید، مداحی عبدالرسول حسینی و تجلیل از مادر شهید از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289566