معوقات درمانی ایثارگران تا پایان سال97 پرداخت شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: مطالبات درمانی ایثارگرانی که تا پایان سال 1397 اسناد درمانی خود را تحویل دادند، پرداخت و تسویه شد.
معوقات درمانی ایثارگران تا پایان سال97 پرداخت شد
 
به گزارش «ایثار»، محمد جواد غلامپور در پایان جلسه مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیر بیمه دی که شنبه 28 اردیبهشت در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: با پیگیری های انجام شده، مطالبات درمانی ایثارگران تحت پوشش بیمه تکمیلی دی که اسناد آن قبلا تحویل نمایندگان بیمه دی شده است، تا پایان سال 1397 تسویه و پرداخت شده است.
 وی در همین راستا افزود: پرداخت معوقات مراکز درمانی، پزشکان و داروخانه های طرف قراردادی که به ایثارگران خدمات ارائه می کنند، نیز در دستور کار قرار دارد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه مشکلات و موانع ارائه خدمت درمانی به ایثارگران در سطح استان در حوزه بیمه تکمیلی در این جلسه مطرح شده است، افزود: راهکارهای تسهیل و بهبود روند ارائه خدمات توسط بیمارستان ها، مراکز خدمات درمانی، پزشکان و داروخانه های طرف قرارداد به ایثارگران تحت پوشش بیمه تکمیلی مورد بحث و بازنگری قرار گرفت.
 وی ضمن طرح مشکلات و اعلام عدم رضایت از شرایط موجود ابراز امیدواری کرد با تامین و تخصیص به موقع اعتبارات و پرداخت معوقات مراکز قرارداد، شرایط ارائه خدمات درمانی به ایثارگران همراه باتکریم و در شان این عزیزان فراهم شود.
 وی در خصوص نحوه دریافت خدمات درمانی ایثارگران گفت: ایثارگرانی که تحت پوشش بیمه تکمیلی بنیاد هستند، می‌توانند با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه دی، از خدمات رایگان درمانی بهره مند شوند و در صورتی که خدمات درمانی خود را از سایر مراکز دریافت کردند می توانند اسناد هزینه کرد درمانی خود را به نمایندگان بیمه دی مستقر در ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و یا به دفاتر منتخب پیشخوان دولت و دفتر شعبه مرکزی بیمه دی در استان خراسان رضوی جهت جبران هزینه تحویل دهند.
همچنین در این جلسه که حجت الاسلام حسین معصومی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی و عزیزی معاون بیمه دی کشور و مهدی شریعتی مدیر عامل بیمه دی در این استان نیز حضور داشتند، مشکلات پیش روی ایثارگران در ارائه خدمات بیمه تکمیلی مورد بررسی قرار گرفت.
 گفتنی است، 167 هزار نفر از جامعه بزرگ ایثارگری استان خراسان رضوی تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته اند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 289628
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور