فلسفه وجودی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
مدیر کل بنیاد آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: فلسفه وجودی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ غنی به جوانان و نسل چهارم انقلاب و خدمت‌رسانی مطلوب و تکریم جامعه ایثارگری است.
فلسفه وجودی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش «ایثار»، عباس پور حسن روز دوشنبه 30 اردیبهشت‌ماه 1398 با سفر به شهرستان‌های جلفا و مرند برای دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، همکاران بنیاد و بازدید از گلزارهای مطهر شهدا این شهرستان‌ها اختصاص داد.
مدیر کل بنیاد آذربایجان شرقی در آغاز این سفر با حضور در گلزار مطهر شهدای شهرستان جلفا ضمن نثار فاتحه به ارواح طیبه شهدا و امام راحل، گفت: 37 گلزار و 178 مزار شهید در شهرستان جلفا نشان از ایمان و تعهد انقلابی مردم این خطه از آذربایجان به حفظ آرمان‌های انقلاب و امام راحل دارد.
وی همچنین در نشست با همکاران بنیاد جلفا بر تعهد و آموزش به‌ عنوان با ارزش‌ترین ویژگی نیروی انسانی تأکید کرد و افزود: مديريت استراتژيك و هدفمند، پیوند مستقیمی با نقش انفرادی و گروهی همکاران برای حصول به اهداف عالی سازمان دارد.
عباس پورحسن مهم‌ترین هدف بنیاد برای الگوگیری و نهادینه کردن آن به‌عنوان اصول و آرمان در میان نیروی انسانی، کسب رضایت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با تمرکز امور در میز خدمت و تسهیل امور مراجعین عنوان کرد.
وی تصریح کرد: فلسفه وجودی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ غنی به جوانان و نسل چهارم انقلاب و خدمت‌رسانی مطلوب و تکریم جامعه ایثارگری است.
مدیر کل بنیاد آذربایجان‌شرقی با مادر مکرم شهید «ناصر عطاری» در جلفا که دارای «نشان ملی ایثار»، است، دیدار کرد.
شهید «ناصر عطاری» تک‌فرزند خانواده بود که در تاریخ 1342 متولد و در 25 مرداد 1363 در منطقه عملیاتی پیرانشهر به فیض شهادت نائل شد.
شهرستان جلفا، 172 شهید، 371 جانباز و 14 آزاده در دوران پرافتخار هشت سال دفاع مقدس تقدیم نظام کرده است و اکنون بنیاد این شهرستان باهدف تکریم و تعظیم 550 نفر از جامعه معزز ایثارگری، تلاش در ارائه خدمات شایسته به این عزیزان دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289646