برنامه های بنیاد مازندران در سالروز فتح خرمشهر تشریح شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مازندران برنامه های بنیاد مازندران به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تشریح کرد.
برنامه های بنیاد مازندران در سالروز فتح خرمشهر تشریح شد
 
به گزارش «ایثار»، نصرالهی از سوم خرداد به عنوان حماسه ای تاریخی و ماندگار یاد کرد و گفت: وحدت، همدلی، مقاومت، ایمان قوی، ولایتمداری، ایستادگی و جانفشانی رزمندگان اسلامی موجب فتح خرمشهر شد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مازندران با اشاره به تجدید میثاق با شهدا گفت: مراسم عطر افشانی، غبارروبی و گلباران مزار شهدا ساعت 11 صبح روز پنج شنبه دوم خرداد ماه با حضور خانواده های عزیز شهدا، ایثارگران، کارکنان ادارات و مردم شهید پرور در 22 شهرستان مازندران برگزار می شود.
وی تجلیل و سپاسگزاری از ایثارگران جبهه و جنگ را از دیگر برنامه های محوری بنیاد در این ایام دانست و اظهار داشت: دیدار از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران حماسه سوم خرداد با محوریت بنیاد در 22 شهرستان استان توسط ائمه جمعه، فرمانداران، روسا و دیگر مسئولین صورت می گیرد.
نصرالهی افزود: تجلیل از پیشکسوتان عملیات بیت المقدس و سخنرانی در نماز جمعه، اعزام پیام آوران ایثار به مراکز آموزشی جهت روایتگری و بیان خاطرات از برنامه های کمیته ایثارگران در سوم خرداد محسوب می شود.
معاون فرهنگی بنیاد مازندران، تولید و پخش کلیپ و فیلم مربوط به حماسه آفرینی رزمندگان استان در عملیات بیت المقدس، تجلیل از ایثارگران عملیات بیت المقدس در دستگاهها، برگزاری یادواره شهدا، آذین بندی ادارات و ارسال پیامک را از دیگر برنامه های حماسه عظیم سوم خرداد عنوان کرد.
گفتنی است، استان مازندران در عملیات بیت المقدس 268 شهید گرانقدر و 148 جانباز و آزاده تقدیم نظام کرده است.        
انتهای پیام/
کد مطلب: 289662