دیدار با خانواده معظم شهدا روحیه شجاعت را بیدار نگه می‌دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۲
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز گفت: دیدار خانواده شهدا و ایثارگران و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت روحیه شجاعت و شهادت را در نسل جوان مؤمن بیدار نگه خواهد داشت.
دیدار با خانواده معظم شهدا روحیه شجاعت را بیدار نگه می‌دارد
 
به گزارش «ایثار»، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز ظهر روز دوشنبه 30 اردیبهشت‌ماه به‌ اتفاق عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی، در منزل دو تن از شهدای مدافع حرم استان حضور یافت و از ایثار خانواده مکرمشان قدردانی کرد.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در دیدار با خانواده مکرم شهید «وحید فرهنگی‌والا» که در سن 26 سالگی به فیض شهادت نائل شده است، با اشاره به کلام امام بزرگوار مبنی بر اینکه «ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد»، تصریح کرد: ملتی که سعادت دنیا و آخرتش را در به استقبال خطر رفتن در راه خدا و شهادت می‌داند، هیچ نیرویی توانایی ایستادگی در مقابل آن را ندارد و نخواهد داشت.
نماینده ولی‌فقیه در استان با همراهی هیئت همراه، همچنین در منزل شهید «اکبر زوارجنّتی» حضور یافت و اظهار داشت: دیدار خانواده شهدا و ایثارگران و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت روحیه شجاعت و شهادت را در نسل جوان مؤمن بیدار نگه خواهد داشت.
وی افزود: اکنون در این برهه زمانی جوانان باایمان و انقلابی با همان روحیه‌ جوانان اول انقلاب و روحیه‌ شهدا هر زمانی که احساس نیاز کنند، با همان احساس مسئولیت در مقابل دشمن ایستادگی می‌کنند.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین آل هاشم تصریح کرد: ملت ایران همیشه قدردان شهدا و خانواده‌های آنان است و این را با حضور خود در مراسم تشییع شهدای مدافع حرم و دفاع از امنیت و مرزهای کشور به نمایش می‌گذارد.
گفتنی است، شهید مدافع حرم «وحید فرهنگی والا» متولد 15 مهر 1370، در 15 آبان 1396 در سوریه و همچنین شهید مدافع حرم «اکبر زوارجنّتی» متولد 22 خرداد 1363 در 20 فروردین 1397 به فیض شهادت نائل شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289671