به مناسب ماه مبارک رمضان
گراميداشت ياد شهداي فتح آباد رشتخوار
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۳
به مناسبت ماه مبارك رمضان ياد شهداي روستاي فتح آباد از توابع شهرستان رشتخوار گرامي داشته شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، همزمان با ایام ماه مبارک رمضان دوشنبه 30 ارديبهشت و در شب میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) مراسم گراميداشت شهداي روستاي فتح آباد از توابع شهرستان رشتخوار با حضور خانواده هاي شهدا و ايثارگران برگزار شد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران رشتخوار در اين مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران در این محافل و برنامه به خصوص نسل جوان نقش سازنده‌ای در تعالی فرهنگی این جامعه و در نتیجه آن سربلندی آینده کشور عزیزمان، ایران اسلامی دارد.
محسن سلطاني افزود: خانواده شهدا و ايثارگران هميشه به اثبات رسانده اند كه هميشه پشتيبان نظام بوده و هستند و هيچ گاه ميدان را خالي نخواهند كرد. 
در اين مراسم که به همت بنیاد برگزار شد،حجت الاسلام جهانشيري امام جمعه، خالقداد عرب فرماندار، فرماندهان نظامي و انتظامي، خانواده شهدا و ايثارگران و آحاد مردم شهيد پرور شهرستان حضور داشتند.
این مراسم به یاد شهدای روستای فتح آباد با حضور قاری بین المللی و موذن حرم سیدالشهدا علیه السلام محمد حسین مطرود که از مجروحان مبارزه با گروهک تروریستی داعش در دفاع از حرم آل لله نیز می باشد و حافظ کل قرآن آقای محمدرضا جعفری زاده برگزار شد.
گفتنی است روستای فتح آباد از توابع شهرستان رشتخوار خراسان رضوی 15 شهید والامقام تقدیم مهین عزیز اسلامی کرده است.
انتهاي پيام/ 

کلمات کليدی: ، ایثار رضوی، رشتخوار، یاد شهدا، روستای فتح آباد، ماره رمضان، خراسان رضوی،
کد مطلب: 289689