دانش آموزان ادامه‌دهنده راه شهدا باشند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۳
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بجنورد گفت: شهدای ما با حس مشارکت در زندگی اجتماعی در دفاع از حقوق مردم سرزمینشان به دفاع از خود پرداختند که می‌بایست دانش آموزان مشارکت‌کننده در امور اجتماعی و ادامه‌دهنده راه شهدا باشند.
دانش آموزان ادامه‌دهنده راه شهدا باشند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی اولین جلسه ستاد شاهد آموزش‌وپرورش شهرستان بجنورد به ریاست دکتر اسدی رئیس آموزش‌وپرورش بجنورد و همچنین حمیرا رمضانی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد.
بررسی شرایط مدارس شاهد سطح شهرستان، رسیدگی به برخی درخواست‌های مدیران این مدارس و همچنین بررسی فرایند ثبت‌نام دانش آموزان در مدارس شاهد و همچنین نحوه برخورد و آموزش در مدارس شاهد،  محورهای موردبحث در این جلسه بود.
رمضانی در این جلسه ضمن اشاره به موفقیت‌های ادوار گذشته دانش آموزان شاهد و ایثارگر در خصوص عوامل مؤثر در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مطالبی عنوان کرد و در خصوص مهم‌ترین اهداف تعلیم و تربیت گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف تعلیم و تربیت، اجتماعی ساختن دانش آموزان یعنی آماده کردن آنان برای شرکت فعال و سازنده در زندگی اجتماعی، کسب آگاهی نسبت به حقوق اجتماعی خود و بهره‌برداری صحیح از آن و احترام به حقوق دیگران و همکاری با سایر افراد جامعه است.
رمضانی در ادامه افزود: شهدای ما با حس مشارکت در زندگی اجتماعی در دفاع از حقوق مردم سرزمینشان به دفاع از خود پرداختند که می‌بایست دانش آموزان مشارکت‌کننده در امور اجتماعی و ادامه‌دهنده راه شهدا باشند.
 
کد مطلب: 289716
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور