فرزندان ایثارگر پرچم‌دار نهضت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
مدیرکل بنیاد یزد تصریح کرد: فرزندان شاهد و ایثارگر پرچم‌دار نهضت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند. ما باید تلاش کنیم که مدارس شاهد زمینه لازم را برای رشد و بالندگی این عزیزان که سازندگان آینده کشور هستند را فراهم کنند.
فرزندان ایثارگر پرچم‌دار نهضت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت هستند
 
به گزارش «ایثار»، نشست هم‌اندیشی مدیران مدارس شاهد با مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران با هدف ارتقای سطح کیفی مدارس شاهد دوشنبه 30 اردیبهشت برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام تصریح کرد: فرزندان شاهد و ایثارگر پرچم‌دار نهضت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند. ما باید تلاش کنیم که مدارس شاهد زمینه لازم را برای رشد و بالندگی این عزیزان که سازندگان آینده کشور هستند را فراهم کنند.
احمد ابراهیمی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین اقشار مختلف جامعه به‌ ویژه دانش آموزان و دانشجویان گفت: در بین شهدای دانش‌آموز استان شهید محمدحسین ذوالفقاری کوچک‌ترین شهید دفاع مقدس کشور حضور دارد که شایسته است با معرفی این نمونه‌های برجسته حوزه ایثار و شهادت نسبت به اشاعه و گسترش این فرهنگ ناب در بین جوانان و نوجوانان اقدام کنیم.
وی با اشاره به تعامل سازنده مدارس با اولیای دانش آموزان اظهار کرد: قطعاً این تعامل مهم‌ترین دلیل پیشرفت و ارتقای جایگاه مدارس شاهد در سطح کشور است و باید ضمن تداوم این همکاری، جایگاه خود را حفظ کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289789
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور