امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: امنیت و اقتدار نظام و ارامش کنونی ایران اسلامی از مجاهدت و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران است.
امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار روز دوشنبه 30 اردیبهشت ماه، در بدو ورود به شهرستان آبدانان با حضور در گلزار شهدای این شهرستان با بیان اینکه همواره در هنگام خدمت به مردم باید یاد شهدا و ایثار آنان را به خاطر داشته باشیم، گفت: مسوولان کشور در بدو ورود به هر منطقه ای باید وفاداری خود به راه شهدا را اعلام کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: امنیت و اقتدار نظام و ارامش کنونی ایران اسلامی از مجاهدت و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران است.
وی همچنین در دیدار با خانواده شهید معظم «داریوش رضائی نژاد»، با بیان اینکه شهدا نماد مقاومت و پایمردی هستند، اظهار داشت: عزت و افتخار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت و رشادت‌های شهدا و ایثارگران و همچنین صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز آنهاست.
حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار افزود: شهدا و ایثارگران در راه حق دفاع از کشور و انقلاب، با بصیرت و تحت رهبری امام خمینی (ره) پای در راه جهاد و استقامت گذاشته و امروز این عزیزان واسطه فیض و برکات الهی هستند و باید آرمان‌های والای شهدا را حفظ کرد و با عزت و سربلندی راه آنان را ادامه داد.
امام جمعه ایلام با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است، گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران موجب کسب فیض و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب است و حضور در بین آنان برای ما توفیق بزرگی است که ما خود را با این دیدارها متبرک میسازیم، از این رو تکریم و احترام به این قشر پاک عبادت محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289800