هشت سال دفاع مقدس، درس ایثار و عزت و سرافرازی بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸
مدیرکل بنیاد قم تاکید کرد: هشت سال دفاع مقدس درس ایثار و عزت و سرافرازی و جبهه ها دانشگاه انسان سازی بودند. رزمندگان در این دوران افتخارات بیشماری را آفریدند و آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران هشت سال دفاع مقدس بود.
هشت سال دفاع مقدس، درس ایثار و عزت و سرافرازی بود
 
به گزارش «ایثار»، سید جواد هاشمی در دیدار با مادر شهیدان «محمد رضا شمس» و «کریم پورگلستانی» از شهدای سوم خرداد، گفت: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس دلیرانه در برابر دشمنان تا دندان مسلح در جنگی نابرابر حضور یافت و از دین و سرزمین اسلامی تا پای جان دفاع کرد و پیروزی را به ارمغان آورد.
وی تاکید کرد: هشت سال دفاع مقدس درس ایثار و عزت و سرافرازی و جبهه‌ها دانشگاه انسان‌سازی بودند. رزمندگان در این دوران افتخارات بیشماری را آفریدند و آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران هشت سال دفاع مقدس بود.
وی بیان داشت: خون‌های بسیاری تقدیم راه اسلام شد، اما پیروزی و سربلندی با جبهه اسلام بود و شما خانواده معظم شهدا و پدران و مادران شهدا نقش ارزنده‌ای در این پیروزی داشتید.
گفتنی است، محمدرضا در سن 16 سالگی سوم خرداد 61 در عملیات بیت المقدس منطقه خرمشهر به شهادت رسید.  همچنین، شهید پورگلستانی در سن 18 سالگی در عملیات بیت المقدس به مقام شهادت نایل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289803