تکریم ایثارگران اولویت بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵
مدیرکل بنیاد گلستان بیان کرد: جایگاه بنیاد باید حفظ شود و لازمه‌ این امر احترام گذاشتن به ایثارگر است و باید این را به خاطر بسپاریم که تکریم ایثارگران اولویت اصلی بنیاد است.
تکریم ایثارگران اولویت بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در نشست صیانت از حقوق شهروندی بیان کرد: استفاده از واژه مبارزه و مقابله کم شده و به‌جای آن از واژه سلامت و مکانیسم‌های انگیزشی و تشویقی استفاده شود که این امر ایده آل است. اگر به عملکرد و رفتار و کارمان ایمان داشته باشیم، برای تحول شاهد معجزاتی هم خواهیم بود. 
مدیرکل بنیاد گلستان بیان کرد: جایگاه بنیاد باید حفظ شود و لازمه‌ این امر احترام گذاشتن به ایثارگر است و باید این را به خاطر بسپاریم که تکریم ایثارگران اولویت اصلی بنیاد است.
وی در ادامه با تأکید بر خودارزیابی کارکنان گفت: خودارزیابی موجب ارتقای عملکرد دستگاه‌های اجرایی می‌شود و این مهم درنهایت رضایتمندی بیشتر شهروندان را از دستگاه‌های خدمات‌رسان به همراه خواهد داشت.
وی با تأکید بر حفظ حریم خصوصی کارکنان گفت: نظارت نیازمند تحول و جایگزینی سازوکارهای آموزشی توأم با آگاهی بخشی است و بدون آموزش نمی‌توان انتظار ارتقای سیستم اداری را داشت.
وی ضمن حمایت از آثار و تولیدات فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیان داشت: دشمن امروز با ابزار فرهنگی و هزینه‌های بسیار هنگفت درصدد مبارزه و ضربه‌زدن به فرهنگ است و به کار بردن ابزار مناسب فرهنگی برای مقابله با تهاجم دشمن امری ضروری است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289821