فتح خرمشهر روز حماسه آفرینی بزرگ‌مردان ایثار و شهادت بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
مدیرکل بنیاد کرمان سوم خرداد را یک روز فراموش‌نشدنی در تاریخ کشور دانست و گفت: عامل اصلی آن حادثه بزرگ و درس‌آموز، خداباوری، خودباوری و اعتماد به نفس جوانانی بود که با اعتقاد و پیروی از رهنمودهای امامشان دلیرانه جنگیدند و حماسه آفریدند.
فتح خرمشهر روز حماسه آفرینی بزرگ‌مردان ایثار و شهادت بود
 
به گزارش «ایثار»، محمدرضا حسنی سعدی ظهر روز سه‌شنبه 31 اردیبهشت 98 به مناسبت سوم خرداد در جمع کارکنان و معلمان اداره کل آموزش‌ و پرورش استان کرمان، سوم خرداد را یک روز فراموش‌نشدنی در تاریخ کشور دانست و گفت: عامل اصلی آن حادثه بزرگ و درس‌آموز، خداباوری، خودباوری و اعتماد به نفس جوانانی بود که با اعتقاد و پیروی از رهنمودهای امامشان دلیرانه جنگیدند و حماسه آفریدند.
حسنی سعدی که خود یکی از کسانی است که در این عملیات حضور داشته، با اشاره به اینکه قریب به یک هزار رزمنده کرمانی در عملیات بیت‌المقدس مجروح، اسیر و شهید شده‌اند، گفت: بیش از سه هزار نفر از فرزندان رشید این استان در مراحل مختلف عملیات بیت المقدس حضور داشتند و کمک کردند تا آن حادثه عظیم را در تاریخ این کشور رقم بزنیم.
مدیرکل بنیاد کرمان گفت: استان کرمان بیش از ۲۰۰ شهید در عملیات بیت‌المقدس تقدیم کرده و در ماجرای «آن ۲۳ نفر»، ۱۸ نفر از استان کرمان بودند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 289845