​استاندار خراسان رضوی
دفاع مقدس الگویی بی بدیل برای عبور از شرایط امروز است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۵
استاندار خراسان رضوی گفت: هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که در برابر تجاوز و زیاده خواهی دشمن باید ایستادگی و مقاومت کرد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تشکلهای ایثارگری مشهد مقدس که سه شنبه31 اردیبهشت در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس، طلایی ترین دوران کشور بود که با رشادت و ایثارگری شهدا و جانبازان، حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی به تصرف دشمن در نیامد.
وی افزود: وحدت نظر در راهبردهای نظامی و دفاعی یکی از مهمترین دلایل پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بود و امروز هم در شرایطی قرار داریم که باید همان استراتژی وحدت و انسجام را مدنظر قرار دهیم.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس الگویی بی بدیل برای عبور از شرایط امروز است، تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که باید در برابر تجاوز و زیاده خواهی دشمن ایستادگی و مقاومت کرد.
وی جناح گرایی های سیاسی را آفت انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: مگر کسانی که یک روزی در جبهه های نبرد با دشمن حضور پیدا می کردند، از آن ها پرسیده می شد که جزو کدام جناح سیاسی هستند؟ دفاع مقدس متعلق به همه اقشار جامعه بود و امروز هم انقلاب به همه افراد و گروه ها تعلق دارد. 
فتحی نیا، مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران هم با اشاره به برنامه ریزی های انجام گرفته در راستای ایجاد اشتغال برای فرزندان شهدا و جانبازان گفت: اکنون ظرفیتی برای استخدام در ادارات و دستگاه های اجرایی وجود ندارد اما در تلاش هستیم که با ایجاد ظرفیت های اقتصادی و سرمایه گذاری و انتخاب معین اقتصاد مقاومتی، زمینه اشتغال برای همه جوانان و نیز فرزندان جانبازان و ایثارگران را در حوزه های کسب و کار فراهم کنیم.
انتهای پیام/


 
 
 
کلمات کليدی: ایثار رضوی، مشهد، تشکل، جانبازان، شورای هماهنگی، مشورتی، خراسان رضوی،
کد مطلب: 289864