فرزندان شاهد پرچم‌داران گفتمان جهاد و مقاومت‌اند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی : فرزندان شاهد پرچم‌داران گفتمان جهاد و مقاومت‌اند و یکی از اهداف بزرگ همه ما نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه است که می‌بایست برای تحقق این رسالت بزرگ با تمام وجود تلاش کنیم و وارد حواشی کم‌اهمیت و یا بی‌اهمیت نشویم.
فرزندان شاهد پرچم‌داران گفتمان جهاد و مقاومت‌اند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با جمعی از فرزندان شهید و همچنین اعضای کانون یادگاران شاهد شهرستان بجنورد دیدار و گفتگو کرد.
سید عابس حسینی ایجاد سازوکار تشکیلاتی و پیگیری در امور را دو عنصر مهم در پیشبرد اهداف کانون دانست و با یادآوری ماهیت فرهنگی این تشکل بر ضرورت وفاق، همدلی و وحدت رویه میان فرزندان شاهد تأکید کرد.
وی حفظ ماهیت فرهنگی و تلاش در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را مبنا و معیار کانون یادگاران شاهد عنوان کرد و گفت: اگر فعالیت‌های این تشکل با رویکرد فرهنگی پیگیری شود ماندگاری و اثربخشی آن مضاعف خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی همچنین فراموش کردن اهداف مشترک و طرح مسائل جزئی اختلاف‌برانگیز را ازجمله آسیب‌های در پیش روی این تشکل دانست و بابیان این حقیقت که فرزندان شاهد پرچم‌داران گفتمان جهاد و مقاومت‌اند گفت: یکی از اهداف بزرگ همه ما نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه است که می‌بایست برای تحقق این رسالت بزرگ با تمام وجود تلاش کنیم و وارد حواشی کم‌اهمیت و یا بی‌اهمیت نشویم.
سید عابس حسینی در ادامه با اشاره به انتخابات در پیش روی اعضای هیئت‌مدیره کانون یادگاران شاهد گفت: باید ترتیبی اتخاذ گردد که تمام فرزندان شهدا در انتخاب اعضای هیئت‌مدیره با سازوکاری که تعریف خواهد شد شرکت نمایند.
وی همچنین از اعضای هیئت‌مدیره فعلی خواست تا سازوکار مناسب برای برگزاری این انتخابات را تدوین و ارائه نمایند.
در ادامه با پیشنهاد اعضای حاضر و موافقت سید عابس حسینی، حمیدرضا منصوری از اعضای سابق کانون یادگاران شاهد به‌عنوان مسئول برگزاری این انتخابات مشخص شد.
گفتنی است در ابتدای این دیدار جواد اصغری راد، مهدی گنابادی، صحراگرد، امین کلاته، حمیدرضا منصوری، جواد کهن‌سال، صدیقه بهاری و فرشته رحمتی ازجمله فرزندان شهیدی بودند که به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند. 
 
کد مطلب: 289911