داخلی صفحه کرمان خبر
 
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان:
بلاشک یکی از عزیزترین و مقدس‌ترین ادارات، نهاد بنیاد شهید است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴
درنماز ظهر امروز با دعوت بنیاد استان و در راستای برنامه های فرهنگی چهارگانه ستاد اقامه نماز،عفاف و حجاب،صیانت از حقوق شهروندی و امر به معروف بنیاد،نماینده ولی فقیه وامام جمعه کرمان در بنیادحضور یافت.
بلاشک یکی از عزیزترین و مقدس‌ترین ادارات، نهاد بنیاد شهید است
 
به گزارش ایثار کرمان، ظهر امروز 1 خرداد 98 با دعوت بنیاد استان کرمان حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن علیدای سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان در راستای برنامه‌های فرهنگی چهارگانه ستاد اقامه نماز، عفاف و حجاب، صیانت از حقوق شهروندی و امربه‌معروف و نهی از منکر بنیاد در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان حضور یافت.
علیدادی در خطبه‌های بین دونماز ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی علیه‌السلام گفت: بلاشک یکی از عزیزترین و مقدس‌ترین ادارات، نهاد بنیاد شهید است هم به لحاظ مأموریت و هم به این لحاظ که افرادی در این مکان مأموریت حضور دارند که باید به عزیزترین و باارزش‌ترین قشرهای جامعه که خانواده‌های شهدا، آزادگان و جانبازان هستند خدمت‌رسانی کنند.

علیدای در ادامه  گفت: قطعاً کار کردن در بنیاد ثوابش چندین برابر کار در دیگر ادارات است، کارکنان این سازمان خود از ایثارگران و وابستگان این عزیزان هستند لذا برای بنده حضور در این مکان  افتخار است.
علیدای در پایان با ذکر  تفسیر روایتی از حضرت علی علیه‌السلام  بیان داشت: آن‌کسی که نفسش را محاسبه کند، سود برده است و آن‌کسی که از محاسبه نفس غافل بماند، زیان دیده است. مشکلات انسان همیشه ناشی از ندانستن نیست، بلکه در موارد بسیاری ناشی از غفلت، فراموشی و بی‌توجهی است. بنابراین، یکی از وظایف ما تذکر و غفلت‌زدایی است و باید با یادآوری آنچه  می‌دانیم، زمینه رفع مشکلات را فراهم سازیم. کلید جهل علم است و کلید غفلت یادآوری نعمت‌های الهی است. ماه مبارک رمضان بهترین ماه برای عبادت، تقوا، بازگشت به مسیر صحیح، امیدواری و رستگاری است.
انتهای پیام./
کد مطلب: 289995
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور