داخلی صفحه یزد خبر
 
یاد شهدای قرآنی استان یزد گرامی داشته شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹
گروه فعالیت‌های قرآنی- مراسم معنوی «گلشن وحی»، قرائت قرآن کریم به یاد شهدای قرآنی استان و حاج حسن دانش با حضور قاریان برجسته استان برگزار شد.
یاد شهدای قرآنی استان یزد گرامی داشته شد
 
به گزارش ایکنا از یزد، مراسم معنوی «گلشن وحی»، قرائت قرآن کریم به یاد شهدای قرآنی استان و حاج حسن دانش شب گذشته، ۲۹ اردیبهشت ماه با حضور قاریان برجسته استان برگزار شد.
این مراسم که به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در جوار گلزار مطهر شهدای خلدبرین و با استقبال باشکوه خانواده شهدا و ایثارگران برگزار شد، تعدادی از قاریان برتر استان به تلاوت قرآن مجید پرداختند.
حجت‌الاسلام نقیبی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد در این مراسم با بیان فضیلت ماه مبارک رمضان، بر تلاش برای بهره‌گیری بیشتر و بهتر از این ایام تأکید کرد.
حجت‌الاسلام نقیبی انس داشتن با قرآن را سعادتی والا خواند و افزود: شهدای والامقام در تمام مراحل زندگی خود به‌ویژه در دوران دفاع مقدس انس خاصی با این کتاب آسمانی داشتند و همواره در پناه قرآن بودند.
وی به جوانان سفارش کرد با قدر دانستن ایام رمضان سعی کنند در طول سال نیز قرائت قرآن کریم و بهره گیری از مفاهیم و مضامین عالی آن را در دستور کار برنامه‌های روزانه خود قرار دهند.
کد مطلب: 290045