دیدار از ایثارگران ادامه راه استقامت آنان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و قدردانی از ایثارگران را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه استقامت در مسیر ایثارگری و جانبازی برشمرد.
دیدار از ایثارگران ادامه راه استقامت آنان است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با همراهی علی روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی و دیگر همکاران از جانبازان 70 درصد مرگان و عبدی دیدار کرد.
حسینی در این دیدارها گفت: جانبازانی که در دوره جوانی و نوجوانی خود برای دفاع از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی احساس مسئولیت نموده و جان، مال و آسایش خود و خانواده خویش را به خطر انداختند و موجب آسایش و امنیت کنونی جامعه و عزت و سربلندی ایران اسلامی شدند.
وی زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و قدردانی از ایثارگران را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه استقامت در مسیر ایثارگری و جانبازی برشمرد و عنوان کرد: جانبازی مدال ارزشمندی است که خداوند این نعمت گران‌بها را نصیب بندگان پاک و بی‌آلایش خود می‌کند.
حسینی در ادامه ابراز داشت: ملت قهرمان ایران آرامش و آسایش امروز خود را مدیون جان‌فشانی‌های دریادلانی چون شماست که تفسیرگر واقعی معنای ایثار هستید و در پیروی از اسطوره وفاداری و شجاعت حضرت ابوالفضل العباس (ع)، آن قهرمان بی‌بدیل قیام کربلا، حماسه‌ای دیگری آفریدید.
 
ایشان دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان را یک سعادت بزرگ خواند و اظهار کرد: حقیقتاً دیدار با چنین خانواده‌هایی که از جان عزیزترین کسان خود گذاشته‌اند را هم وظیفه خود به‌عنوان یک خدمتگزار می‌دانم و هم اینکه آن‌یک عهد و پیمان دیگر برای ادامه راه این عزیزان باشد.
حسینی همچنین گفت: صلابت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون جان‌فشانی رزمندگان اسلام در ادوار مختلف مخصوصاً 8 ساله جنگ تحمیلی است.
کد مطلب: 290125