سوم خرداد نقطه عطفی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت : سوم خرداد شروع حرکت و نقطه عطفی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است که غیور مردان و رزمندگان ایثارگر با ایستادگی و ازخودگذشتگی این پیروزی را به منصه ظهور گذاشتند.
سوم خرداد نقطه عطفی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی عصر دیروز علی روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی به همراه سردار مظاهری فرماندهی نیروی انتظامی استان خراسان شمالی به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر از خانواده شهیدان رحیمی و ملکی دیدار کردند.
روز فراخ در این دیدارها گفت: سوم خرداد شروع حرکت و نقطه عطفی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است که غیور مردان و رزمندگان ایثارگر با ایستادگی و ازخودگذشتگی این پیروزی را به منصه ظهور گذاشتند.
وی همچنین گفت: سوم خرداد شروع حرکت و نقطه عطفی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است که غیور مردان و رزمندگان ایثارگر با ایستادگی و ازخودگذشتگی این پیروزی را به منصه ظهور گذاشتند.
روز فراخ خاطرنشان کرد: تحقق انقلابی و اسلامی استقامت، ایستادگی و عزم جدی مردان وزنان انقلابی این عرصه را می‌طلبد.
معاون تعاون بنیاد افزود: ما در پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کردیم هرزمانی که میدان عمل سخت‌تر و مشکلات بیشتر به وجود می‌آید، عزم مؤمنان به انقلاب نیز راسخ‌تر و تلاششان بیشتر می‌شود.
 
 
کد مطلب: 290155
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور