رونمایی از تابلو تمثال مبارک شهدای سامان بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر از تابلو تصاویر شهدای شهرستان سامان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا در اذهان عمومی رونمایی شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر از تابلو شهدای شهرستان سامان با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاون فرهنگی، فرماندار، امام‌جمعه و رئیس بنیاد شهرستان سامان و به دست والدین معزز شهید نکوئی رونمایی شد.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در این آئین گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا در اذهان عمومی از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح بود.

وی بابیان اینکه این تابلو در ابعاد 5*3 و با هزینه ای بالغ بر 16 میلیون تومان با مشارکت بنیاد، سپاه و شهرداری سامان نصب‌شده است، افزود: این کمترین کاری است که می‌توان برای حفظ یاد و خاطره شهدا و فداکاری‌های آنان انجام داد.

نجفی با اشاره به رشادت‌ و مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، تأکید کرد: اجرای برنامه‌های کاربردی می‌تواند نسل جدید را به فرهنگ جبهه، جنگ، ایثار و شهادت ارتباط دهد.

مدیرکل بنیاد استان ایثارگری و فداکاری شهدا را بخشی از فرهنگ ملت و کشور دانست و خاطرنشان کرد: ما نیز وظیفه‌داریم آرمان‌ها و اهدافی که روزی شهدا برای رسیدن به آن جان خود را فدا کردند در جامعه تداوم ببخشیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 290159
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...