حسین علیصوفی:
سوم خرداد یکی از مهمترین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زابل در مراسم روز سوم خرداد گفت: سوم خرداد روزی که به معنای واقعی واژه صبر و استقامت و پیروزی از سوی رزمندگان اسلام شکل گرفت
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شهرستان زابل، روز پنجشنبه دوم خرداد ماه 98 با حضور جمعی از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار گردید.
رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان زابل در این مراسم گفت: شهدا و جانبازان و رزمندگان با الهام گرفتن از دستور رهبر کبیر انقلاب اسلامی که همواره بر اتحاد و همدلی نیروهای ارتشی و سپاهی و بسیجی تاکید داشتند، تمامی سعی و توان ایمانی خودشان را برای آزادسازی خرمشهر به کار بستند تا این شهر عزیز از لوث متجاوزان بعثی پاک شود.
حسین علیصوفی ادامه داد: به یاری خدا نیروهای مسلح و مردمی کشور با وحدت و همدلی و ایمان مثال زدنی در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس خرمشهر عزیز و قهرمان را از دشمن باز پس ستاندند و یک روز پرافتخاری را در تاریخ دفاع مقدس رقم زدند.
وی افزود: سوم خرداد یکی از مهمترین دستاوردهای رزمندگان در طول دفاع مقدس محسوب می شود و در تقویم شمسی کشور به روز ایثار، مقاومت و پیروزی نام گرفته است. وی همچنین اظهار داشت: سوم خرداد روزی است که به معنای واقعی واژه صبر و استقامت از سوی رزمندگان اسلام شکل گرفت و با تقدیم هزاران شهید و جانباز این شهر عزیز آزاد شد واین آزادی معجزه و هدیه ای بود از سوی خداوند متعال به فرزندان پاک میهن اسلامی.
کد مطلب: 290365