حجت الاسلام بهارلو:
نصرت خداوند در فتح خرمشهر شامل حال رزمندگان شد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲
مسئول بسیج حقوقدانان قم گفت: دشمنان بعد از پیروزی ایران در دفاع مقدس قلم خود را برافراشتند و نقش بستند که ما توان دفاع در مقابل ایران و رزمندگان ایران را نداریم و نمی توانیم مانند رزمندگان ایرانی دفاع کنیم.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت سوم خرداد سالوز آزاد سازی خرمشهر مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان زاهدان با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران استان پرسنل و دیگر مسئولین ادارات و نهادهای دولتی برگزار شد.
حجت الاسلام بهارلو، مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان قم در این مراسم گفت: نصرت خداوند در فتح خرمشهر پیروزی شیرینی را رقم زد که از بعد سیاسی و بعد نظامی دشمنان انقلاب را در حیرت قرار داد و چنان زمین گیر کرد تا سالها نتوانستند حرکتی انجام بدهند.

وی افزود: دشمنان بعد از پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس قلم خود را برافراشتند و نقش بستند که ما توان دفاع در مقابل ایران و رزمندگان ایران را نداریم و نمی‌توانیم چنین دفاع کنیم.

حجت الاسلام بهار لو بیان کرد: رزمندگان اسلام با دست خالی در مقابل دشمنی که حامیان جهانی دارد حرکتی بی بدیل انجام می‌دهد که در یک عرصه کوتاه ۱۹ هزار نفر را  اسیر می‌گیرند و نزدیک ۱۶ هزار نفر از دشمنان دین قرآن و انقلاب و اسلام را به هلاکت برساند.

مسئول سازمان بسیج حقوقدانان سپاه استان قم تصریح کرد: وعده‌ای که خداوند داد چنان نصرتی را بر رزمندگان اسلام ثابت کرد که پیروزی بزرگی نصیب رزمندگان اسلام شد.

این مسئول ادامه داد: در دفاع مقدس در خرمشهر وضعیتی به وجود آمد و دشمنان ما آنقدر از نظر پشتیبانی تاسیسات تجهیزات و نیرو‌های عدد و اراده قوی بودن و هیچکس تصور این را نمی‌کردند که روزی خرمشهر فتح شود و لذا بر در و دیوار نوشته بودند ما آمدیم تا بمانیم این چنین تصوراتی در ذهن خودشان پرورانده بودند وقتی که خرمشهر فتح شد صدام ۲۴ ساعت نتوانست حرکتی انجام دهد.
کد مطلب: 290375
 
 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور