داخلی صفحه قم خبر
 
​هدف دشمنان محدود کردن توانمندی های دفاعی کشور است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۵
سردار سرتیپ دوم پاسدار سید قاسم قریشی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه روز سوم خرداد در قم اظهار داشت: ملت بزرگ ایران اسلامی در طول سال های دفاع مقدس با همه حمایت های غرب و شرق از دشمن متجاوز، پیروز میدان بود.
​هدف دشمنان محدود کردن توانمندی های دفاعی کشور است
 

به گزارش ایثار واحد قم به نقل از رسانه های استان وی با بیان اینکه صدام قول فتح یک هفته ای تهران را در ابتدای جنگ داده بود، افزود: جوانان این مرز و بوم با کمترین امکانات جنگی در برابر تجاوز دشمن ایستادگی کردند و آنها را به عقب کشاندند.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران بیان داشت: آنچه که امروز موجب شده تا دشمنی آمریکا نسبت به ملت ایران افزایش پیدا کند ایستادگی و مقاومت ملت است و به اذعان آنها فشارهای آمریکا نه تنها مانع از ایستادگی ملت شده بلکه این امر موجب پیشرفت های روزافزون ما شده است.

سردار قریشی با بیان اینکه ایران پس از انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف پیشرفت های خوبی داشته است، افزود: امروز در بسیاری از عرصه ها به خودکفایی دست یافته ایم و پیشرفت های قابل توجهی در زمینه های علمی به دست آمده است.

وی اضافه کرد: به عنوان نمونه می توان در زمینه پزشکی اشاره کرد که قبل از انقلاب پزشکان کشور از کشورهای همانند بنگلادش و هند بودند اما امروز شاهد هستیم که پزشکان ما در دنیا حرف برای گفتن دارند.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  عنوان کرد: امروز اگر در عرصه های اقتصادی و همچنین در موضوع برجام شاهد موفقیت های کمتری هستیم دلیل آن این است که همانند دوران دفاع مقدس و سال های پیروزی انقلاب اسلامی ولایت پذیری چندانی نداشتیم و همین امر موجب بروز مشکلاتی شده است.
کد مطلب: 290620