داخلی صفحه کرمان خبر
 
رییس بانک دی استان کرمان:
ارایه‌ی خدمات به جامعه ایثارگران بزرگترین افتخار ماست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳
رییس بانک دی استان کرمان : ارائه‌ی خدمات به جامعه ایثارگران بزرگترین افتخار ماست و در این راستا هر خدمتی که در حد امکانات مالی ما باشد، دریغ نخواهیم کرد.
 
به گزارش ایثار کرمان، محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان صبح امروز 5 خرداد 98 در نشستی باخانم حسینی  رئیس بانک دی استان در خصوص ارائه بهتر  تسهیلات پرداختی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در محل بانک دی مذاکره کرد.
حسینی، خانواده شهدا و ایثارگران را یادگاران شهدا و دفاع مقدس دانست و افزود: تکریم، پاسداشت و خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران جزو وظایف اصلی مسئولان است و بانک دی خدمات شایسته و ارزندهٔ به جامعه ایثارگران ارائه می‌دهد که امیدواریم این روند مستمر و مداوم باشد.
رئیس بانک دی استان  گفت: ارائهٔ خدمات به جامعه ایثارگران بزرگ‌ترین افتخار ماست و در این راستا هر خدمتی که در حد امکانات مالی ما باشد، دریغ نخواهیم کرد.
وی افزود: وام‌های جعاله مسکن، خرید کالا  و قرض‌الحسنه باهدف رفع مشکلات جامعه ایثارگران، در سال گذشته به آن‌ها پرداخت‌شده است.
حسینی در ادامه گفت: تمام توان خود را در جهت ارائه بهتر خدمات و تسهیلات با سود پایین‌تر بکار می‌گیریم  تا بتوانیم قسمتی از مشکلات این قشر معظم جامعه را برطرف نماییم.
حسنی سعدی بیان داشت : بنیاد از ابتدای سال 98 تاکنون  51 نفر از جامعه ایثارگران را به بانک دی جهت دریافت وام به‌منظور رفع مشکلات آن‌ها معرفی کرده است.
وی افزود: بانک دی بیش از 3 میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در سال گذشته پرداخت کرده است.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 290633
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور