برگزاری یادواره شهدای عملیات بیت‌المقدس در شهرستان بروجن
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۳
به مناسبت سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر، یادواره شهدای عملیات بیت‌المقدس در گلزار شهدای شهرستان بروجن با حضور مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر، یادواره شهدای عملیات بیت‌المقدس در شهرستان بروجن با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس بنیاد شهرستان بروجن، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و آحاد مردم در گلزار شهدای بروجن برگزار شد.
سردار محمدعلی فلاحت از یادگاران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به سخنان امام و رهبری مبنی بر اینکه فتح خرمشهر فتح خاک نبود، بلکه فتح همه ارزش‌ها بود افزود: برای فتح خرمشهر خون‌های زیادی به زمین ریخت و ازخودگذشتگی های زمان جنگ و استقامت رزمندگان اسلام باعث سربلندی کشور در جنگ خصوصاً فتح خرمشهر شد.

وی گفت: مردم به رهبری امام خمینی (ره) وبادستان خالی اما بااراده قوی و ایمان بالا وقتی شنیدند به خاک کشور تجاوز شده از تمام نقاط مختلف کشور به‌فرمان امام لبیک گفتند و از جان و مال خود گذشتند تا از خاک و میهن و ناموس در مقابل دشمن دفاع کنند.
سردار فلاحت خاطرنشان کرد: فتح‌المبین اولین عملیاتی بود که ۲۵۰۰ کیلومتر از خاکمان را از دشمن گرفتیم و عراقی‌ها را تا لب مرز بردیم، این موفقیت مهم و بزرگی بود و به لحاظ روحی و روانی رزمندگان به دلیل موفقیت‌های به‌دست‌آمده در بالاترین حد قرار داشتند.

در پایان مراسم ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، گل باران و عطرافشانی قبور مطهر شهدا انجام  و با آرمان های این عزیزان تجدید پیمان شد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 290656
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...