اتحاد و وحدت تنها رمز پیروزی در مقابل تحریم‌ها است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷
فرماندار خداآفرین در مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدا گفت: امروز نیز باید همانند دوران دفاع مقدس در برابر زیاده‌خواهی‌ها و تهدیدها عزم خود را نشان دهیم که این مایه افتخار و حماسه‌آفرینی در عصر حاضر است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، علی امیری راد فرماندار خداآفرین در مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدا به مناسبت سوم خرداد با اشاره به ایستادگی ملت بزرگ ایران در زمان هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: اتحاد و وحدت بین مردم و مسئولان تنها رمز پیروزی ایران در مقابل تحریم‌ها از سوی دشمنان اسلام بوده و به امید خدا در این راه نیز پیروز خواهیم شد.

وی ادامه داد: ما وراث خون شهدا هستیم و در دوران دفاع مقدس فارغ از سلایق و جناح‌های سیاسی در برابر دشمنان ایستادیم و پیروز شدیم و این همدلی همچنان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به زیاده‌خواهی‌های دشمنان علیه ایران عنوان کرد: امروز نیز باید همانند دوران دفاع مقدس در برابر زیاده‌خواهی‌ها و تهدیدها عزم خود را نشان دهیم که این مایه افتخار و حماسه‌آفرینی در عصر حاضر است.

یادآوری می‌شود: روز  پنجشنبه دوم خرداد 1398، فرماندار شهرستان خداآفرین به‌اتفاق مسئولین این شهرستان، خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران به مناسبت روز مقاومت، ایثار و پیروزی و آزادسازی شهر خرمشهر با حضور در گلزار شهدای شهر خمارلو ضمن زنده نگه‌داشتن یاد و خاطرات این عزیزان با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا بار دیگر با آرمان‌های این شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، غبارروبی مزار شهدا ، خمارلو
کد مطلب: 290685