داخلی صفحه مرکزی خبر
 
فارس:
فتح خرمشهر عزت نظام اسلامی و فصل ماندگار از ایثارگری است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰
استاندار استان مرکزی گفت: فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس، مایه عزتمندی نظام اسلامی و فصلی ماندگار از ایثارگری شجاعت و اقتدار کشور است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سیدعلی آقازاده با صدور پیامی که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفت، با بیان اینکه فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس، مایه عزتمندی نظام اسلامی و فصلی ماندگار از ایثارگری شجاعت و اقتدار کشور است، اظهار کرد: فتح خرمشهر روایتی از جنس ایمان و دلاورمردی است که به همت رزمندگان اسلام و اتکا به خداوند متعال در تاریخ دفاع مقدس رقم خورد و درس‌های مهمی در آن نهفته است.
وی اضافه کرد: فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از تعالیم ناب محمدی است و حماسه جاویدان فتح خرمشهر با تأسی به تعالیم دینی و الهی ایجاد شد.
استاندار استان مرکزی خاطرنشان کرد: رزمندگان دلیر سپاه اسلام با پیروی از بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و ایمان خود حماسه‌ای خلق کردند که تمامی قدرتمندان متکبر و مغرور جهان را حیرت‌زده کرد.
آقازاده سالگشت این حادثه تاریخی مهم را به خانواده شهدا، ایثارگران، رزمندگان و جانبازان تبریک گفت و افزود: ملت بزرگ ایران در سال‌های انقلاب اسلامی همواره پشت سر رهبری و با حمایت قاطع از ارزش‌های نظام اسلامی عزتمندی آفریده‌اند و امروز نیز در برابر هر تهدید و فشار زورگویان و دشمنان ایستادگی می‌کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 290704