رزمندگان دفاع مقدس، بهترین فرماندهان نبرد در عرصه فرهنگی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه رزمندگان دفاع مقدس، بهترین فرماندهان نبرد در عرصه فرهنگی هستند، اظهار کرد: دستگاه‌های مسئول باید اهتمام بیشتری برای آشنا کردن نسل سوم و چهارم انقلاب با فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت داشته باشند.
رزمندگان دفاع مقدس، بهترین فرماندهان نبرد در عرصه فرهنگی هستند
 
به گزارش «ایثار»، محمدرضا پورمحمدی در همایش فاتحان خرمشهر در تبریز، آرامش و امنیت امروز کشور را مرهون تلاش و مجاهدت شهدا هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: سوم خرداد، روز فتح بزرگ و نماد ایثار و مقاومت است.
وی با بیان اینکه رزمندگان دفاع مقدس، بهترین فرماندهان نبرد در عرصه فرهنگی هستند، اظهار کرد: متاسفانه آن چنان که باید، حماسه‌ها و رشادت های دوران دفاع مقدس به تصویر کشیده نشده و دستگاه‌های مسئول باید اهتمام بیشتری برای آشنا کردن نسل سوم و چهارم انقلاب با فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت داشته باشند.
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های رزمندگان اسلام در فتح خرمشهر، افزود: ملت ایران اسلامی، ایثار و مقاومت هموطنان شجاع و غیور خود در خرمشهر را فراموش نمی‌کنند.
همایش فاتحان خرمشهر به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، پیشکسوتان جبهه و جنگ و مسئولان استانی در سالن جمهوری برگزار و از دو تن از خانواده های شاهد و ایثارگر و جمعی از جانبازان و رزمندگان این عملیات قدردانی شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 290730