محفل انس با قرآن کریم بیاد امام راحل (ره) و شهدای فتح خرمشهر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
در سالروز گرامیداشت سوم خرداد روز مقاومت و ایثار و پیروزی، محفل انس با قرآن کریم بیاد امام راحل (ره) و شهدای فتح خرمشهر در محل گلزار شهدای گمنام شهرستان فردوس برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در سالروز گرامیداشت سوم خرداد روز مقاومت و ایثار و پیروزی، محفل انس با قرآن کریم بیاد امام راحل (ره) و شهدای فتح خرمشهر در شهرستان فردوس برگزار شد.
این محفل نورانی با حضور خاندان معزز شاهد و ایثارگر و مسئولین ادارات و نهادها و مردم شهید پرور شهرستان فردوس و به منظور زنده نگه داشتن و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و امام راحل (ره) و تجدید پیمان با آرمانهای والای شهدا توسط قاریان شهرستان در محل گلزار شهدای گمنام واقع در پارک ملت برگزار شد.
کاظم دوزنده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فردوس، ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا وامام راحل و تبریک این روز بزرگ و آرزوی قبولی طاعات وعبادات بیان نمود: حضور در محفل شهدا در حقیقت گویای این مطلب است که ما با آرمانهای والای شهدا پیمان راسخ می بندیم که همچنان متعهد به راه و آرمان واهداف والای شهدا بوده و هیچگاه از این مسیر ارزشمند دور نخواهیم شد و یقینا امروز استمرا راه شهدا و ایثارگران ضامن پیروزی و سرافرازی ملت ایران در مقابل همه توطئه های دشمنان است.
کد مطلب: 290744