داخلی صفحه کرمان خبر
 
ایثار و شهادت یکی از غنی‌ترین گنجینه‌های فرهنگ اسلامی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶
گردهمایی بزرگ همسران شاهد و ایثارگر شهرستان زرند با حضور جمع کثیری از همسران شاهد و ایثارگر درمحل تالار فرهنگیان این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار کرمان، شب گذشته  4 خرداد  98  به مناسبت آزادسازی خرمشهر گردهمایی همسران شاهد و ایثارگر شهرستان زرند با حضور حبیب اله خنجری فرماندار این شهرستان و  حسن عرب رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان زرند و جمع کثیری از همسران شاهد و ایثارگر در تالار فرهنگیان این شهرستان برگزار شد.
عرب در این مراسم گرامیداشت یاد شهدای فتح خرمشهر، گفت: صبوری و استقامت همسران شاهد و ایثارگر در تربیت یادگاران دفاع مقدس قابل‌تحسین است.
وی با تاکید به موضوع معرفی شهدا و ایثارگران به‌عنوان الگوهای راستین برای جامعه امروزی، افزود: نباید فراموش کرد که فرهنگ ایثار و شهادت دربر دارنده ی آثار و برکات عظیمی است که تأثیر مهمی را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواهد داشت چراکه ایثار و شهادت یکی از غنی‌ترین گنجینه‌های فرهنگ اسلامی ما است.
وی با اشاره به استقرار مرکز مشاوره‌ شاهد، بیان داشت: مشاوران این مرکز روانشناسان مجرب و اهل ‌فن هستند که در حوزه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی همچون ازدواج، خانواده، تحصیل و … وظیفه خدمات‌رسانی به جامعه هدف را بر عهده‌دارند و لذا توصیه می‌شود با توجه تسهیلات فراهم‌شده خانواده‌ها حداکثر استفاده بهینه را از این مرکز داشته باشند.
انتهای پیام./

کد مطلب: 290768