دیدار با خانواده شهدا، برای کسب رضایت الهی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
استاندار خوزستان سرکشی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران را وظیفه مسئولان دانست و گفت: این کار برای جلب رضایت خدا و شهدا که جانشان را در راه دفاع از میهن دادند انجام می شود.
دیدار با خانواده شهدا، برای کسب رضایت الهی است
 
به گزارش «ایثار»،استاندار خوزستان به مناسبت فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر و همچنین روز مقاومت و پایداری دزفول با خانواده های شهیدان «محمدرضا آل مبارک» و «محمد علی و محمد مهدی بلک» شهدا دیدار کرد.
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در این دیدارها، سرکشی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران را وظیفه مسئولان دانست و گفت: این کار برای جلب رضایت خدا و شهدا که جانشان را در راه دفاع از میهن دادند انجام می شود.
در این دیدار که ذراتی مشاور امور ایثارگران استاندار، فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، موسوی و قهفرخی روسای بنیاد مناطق اهواز نیز حضور داشتند با اهدای لوح تقدیر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تجلیل بعمل آمد.
در دیدار استاندار خوزستان با پدر شهیدان «محمدعلی و محمد مهدی بلک»، حاج عبدالمحمد بلک پدر ایثارگر و نیکوکار دو شهید، مبلغ 70 میلیون ریال هدیه جهت کمک به سیل زدگان خوزستان را تقدیم استاندار کرد و استاندار خوزستان ضمن ارج نهادن به عمل خیر و خداپسندانه این پدر ایثارگر، از وی تقدیر کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 290774