داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری مراسم یادواره شهدای عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
برگزاری مراسم یادواره شهدای عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، مراسم یادواره شهدای عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر در بارگاه ملکوتی شهدای بندرعباس روز پنجشنبه دوم خرداد ماه با حضور فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارت و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برگزار گردید .
در این مراسم پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گفت : در عملیات بیت المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر شد. استان هرمزگان 62 شهید تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده است .
پاکدامن با اشاره به این که در حماسه آزادی خرمشهر ایران تنها با رژیم بعث به مبارزه نپرداخت اظهار کرد : یکی از دستاوردهای این فتح و پیروزی ثبات داخلی و بازدارندگی خارجی برای ایران بود .
وی استقلال و ایستادگی را دو موضوع مهم در هر جامعه ای عنوان کرد و گفت : دفاع مقدس یک الگوی ایران اسلامی مناسب در همه عرصه ها است .
پاکدامن در ادامه سخنانشان با اشاره به شهادت شهدای حرم که این شهدای بزرگوار که به دست پست ترین مخلوقات خدا شهید شدند می خواستند .منویات امام دیروز و امام امروز که اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود را محقق کنند که رزق شهادت به آنها اجازه نداد ولی یقین بدانند نابودی اسرائیل بسیار نزدیک است چرا که هرچه امام بزرگوار می گفتند اتفاق افتاده و اسرائیل حتما از صفحه روزگار محو خواهد شد .
پاکدامن در بخش پایانی سخنانشان از خانواده های معظم شهدا ، جانبازان ، آزادگان سرافراز و امت حزب الله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمودند .
 
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 290792
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور