داخلی صفحه سمنان خبر
 
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند عزمی همگانی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند عزمی همگانی است و تعمیق و توسعه این فرهنگ ضامن بقای انقلاب اسلامی و اعتلاء آرمانهای متعالی شهیدان است .
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند عزمی همگانی است
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، ابوالقاسمی فر ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به‌اتفاق نماینده ولی‌فقیه در دانشگاه و حجت‌الاسلام محمدی ، معاون تعاون بنیاد شاهرود عصر شنبه ۴ خرداد ۹۸ به مناسبت بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با پدر شهید علی‌اکبر حیدری و جانباز ۵۰ درصد غلامحسین ابراهیمی دیدار و گفت‌وگو کرد . در این نشست پدر شهید حیدری از خاطرات جگرگوشه‌اش سخن گفت و جانباز ابراهیمی نیز خاطرات دوران دفاع مقدس و شیوه مجروحیت خود را برای حاضران بازگو کرد . رئیس دانشگاه آزاد شاهرود ضمن قدردانی از رشادت و شجاعت ایثارگران در خلق حماسه‌های جاودان اظهار کرد :
ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند عزمی جمعی است و از این طریق می‌توان نسل جوان امروز را از گزند تهاجم غرب مصون داشته و اعتلا و سربلندی انقلاب اسلامی را رقم زد .
پاسدار شهید علی‌اکبر حیدری ، متولد سال ۱۳۴۵ فرزند حسینعلی ، در تاریخ ۲۲ اسفند ۶۳ در جبهه جنوب به فیض عظمای شهادت نائل آمد و جانباز ۵۰ درصد غلامحسین ابراهیمی ، متولد سال ۱۳۴۶ فرزند حسینعلی ، در تاریخ ۴ دی‌ماه ۶۵ در منطقه عملیاتی شلمچه براثر عوامل شیمیائی از ناحیه ریه مجروح و به‌افتخار جانبازی نائل آمد . 
کد مطلب: 290833
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور