داخلی صفحه کرمان خبر
 
وصیت‌نامه شهید «روح الله ملک پور»؛
دعا کنید که خداوند این قربانی ناقابل را بپذیرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۴
شهید «روح الله ملک پور» در وصیت‌نامه خود آورده است: مادر جان وقتی خبر مرگ مرا به تو دادند خدای را شکر کن و بهترین لباست را بپوش و گریه نکن که دشمنان اسلام شاد شوند و دعا کنید که خداوند این قربانی ناقابل را بپذیرد.
 
به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرمان، شهید «روح الله ملك‌پور ارشلو» دهم مهر 1342، در روستای بزنجان از توابع شهرستان‌ بافت متولد شد. تا پايان مقطع متوسطه درس خواند و ديپلم گرفت. پاسدار بود و در تاریخ بيست‌ و ‌هفتم ‌ارديبهشت 1361، در فكه بر اثر جراحات جنگی به شهادت رسيد. مزار وی در شهرستان كرمان واقع است.
در ادامه وصیت نامه شهید روح الله ملک پور را می خوانیم:
بسم الله الرحمن الرحیم
پدر و مادر از اینکه قدرت این را ندارم که زحمت هایی که برایم کشیده اید را جبران کنم خیلی متاسفم و امیدوارم که مرا حلال کنید و از قول من از همه کسانی که از اینجانب ناراحتی دیده اند بگویید مرا حلال کنند و برایم دعا کنند.
به برادرم محسن بگویید اوقات بیکاریش را مطالعه کند و وقتی که درسش تمام شد یا به حوزه علمیه برود و یا اینکه به سپاه بیاید و اگر در بعضی مواقع از من تندی دیده است به او بگویید مرا ببخشد و تا می تواند برای نماز جماعت به مسجد برود.
از قول من به برادرم خلیل بگویید در هر کاری خدا را فراموش نکند و در مقابل مشکلات همچون کوهی استوار باشد و این را فراموش نکند که خدا گفته است از من برکت و از تو حرکت.
خواهران عزیزم را سلام برسانید و بگویید که من دست هر دوی شما را می فشارم و از درگاه خداوند متعال موفقیت شما را خواهانم و امیدوارم که مرا از دعا فراموش نکنید.
پدر عزیزم و برادرم ابوالقاسم و دیگر آشنایان و اقوام، هر چند که من ارزش این را ندارم که شما را نصیحت کنم ولی این نکته را یادآور می شوم که در هر مساله ای زود قضاوت نکنید، سخنرانی های امام و پند و اندرزهای ایشان را به دقت گوش فرا دهید و عمل کنید.
برادرم ابوالقاسم بعد از من به سپاه برو و به برادران سپاه بگو اگر از من بدی دیده اند مرا حلال کنند و از همه التماس دعا دارم. به خواهرانم بگویید که کتاب‌هایم را مطالعه کنند و هر کدام را که صلاح دانستید به کتابخانه اهدا نمایید.
مادر جان وقتی خبر مرگ مرا به تو دادند خدای را شکر کن و بهترین لباست را بپوش و گریه نکن که دشمنان اسلام شاد شوند و دعا کنید که خداوند این قربانی ناقابل را بپذیرد. به امید حاکمیت اسلام بر جهان.
انتهای پیام/
کد مطلب: 290904