داخلی صفحه یزد خبر
 
ارسال کمک‌های زوج ایثارگر یزدی به کتابداران سیل‌زده گلستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲
زوج ایثارگر یزدی پس از اطلاع از وضعیت چهار کتابدار منطقه سیل‌زده گلستان، بخشی از لوازم اولیه زندگی آنان را از بین کالای ایرانی، تهیه و ارسال کردند.
ارسال کمک‌های زوج ایثارگر یزدی به کتابداران سیل‌زده گلستان
 
به گزارش «ایثار یزد» زوج ایثارگر یزدی پس از اطلاع از وضعیت چهار کتابدار منطقه سیل‌زده گلستان، بخشی از لوازم اولیه زندگی آنان را از بین کالاهای ایرانی، تهیه و ارسال کردند.
سیما راغبیان همسر جانباز سرافراز سید حسین احمدی در این خصوص گفت: از طریق یکی از دوستان با وضعیت چهار کتابدار سیل‌زده منطقه گلستان آشنا شدم و بااطلاع از ارسال کمک‌ها به نیازمندان واقعی در این منطقه، به همراه همسرم لوازم کامل یک خانواده را از کالای ایرانی خریداری کردیم.
این فعال فرهنگی اجتماعی تصریح کرد: نهاد کتابخانه‌های یزد در اجرای طرح «بهار مهربانی» قرار شد این اقلام اهدایی را بین چهار کتابداری که در چهار منطقه مجاور گلستان ساکن هستند و تمام لوازم زندگی خود را در سیل ازدست‌داده‌اند، تقسیم کند.
راغبیان لوازم اهدایی را شامل قریب به 70 قلم کالای منزل و مایحتاج اساسی زندگی عنوان کرد و افزود: این اقلام اهدایی 25 میلیون تومان هزینه در برداشت و نیز در نوبت دیگر تصمیم گرفتیم برای کودکان سیل‌زده هم هدایای را تهیه کنیم که هفت میلیون تومان لوازم‌التحریر، کتاب و اسباب‌بازی خریداری و به نهاد کتابخانه‌های یزد برای ارسال به گلستان سپرده شد.
سیما راغبیان بانوی مبلغ یزدی و دارای دکترای علوم قرآنی در اوایل اردیبهشت‌ماه امسال در همایش ملی فرهنگ رضوی در یزد به‌عنوان یکی از تجلیل شدگان بخش بانوان نیکوکار و کارآفرین یزدی معرفی‌شده است و به‌عنوان یک کارشناس گیاه‌پزشکی و کارشناس ارشد اصلاح گیاهان زراعی و کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی شاخه علوم قران و حدیث، مهندسی کشاورزی در بخش کاشت زعفران و ترویج آن برای علاقه‌مندان در استان فعال است.
کد مطلب: 290963
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور