داخلی صفحه کرمان خبر
 
سرهنگ جلالی:
وجود بسیج در سازمان ها ضروری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
سرهنگ جلالی : وجود بسیج در سازمان ها ضروری است و برای پیشبرد اهداف بسیج در بنیاد از همکاری و کمک های لازم دریغ نمکنیم.
 
به گزارش ایثار کرمان، محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان صبح امروز 7 خرداد 98 در نشست با سرهنگ جلالی مسئول بسیج کارکنان استان کرمان، حجت الاسلام  علیدادی مسئول حلقه‌های صالحین بسیج استان و اعضای شورای بسیج کارکنان در محل اداره کل بنیاد حضور یافت.
سرهنگ جلالی ضمن تشکر از فعالیت‌های خوب بنیاد در حوزه بسیج خاطرنشان کرد: وجود بسیج را برای سازمان‌ها ضروری و بنیاد با فعالیت‌های خود ثابت کرده است که این نهاد در تمامی سازمان‌ها باید وجود داشته باشد و ما هم برای پیشبرد اهداف بسیج در بنیاد از همکاری و کمک‌های لازم دریغ نمی‌کنیم.
جلالی در ادامه در خصوص دو موضوع مهم که در حال اجرا است، گفت: دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در قالب طرح سپاس با هماهنگی کلیه دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ریزی‌شده و در حال اجرا است، در این طرح کلیه ادارات و سازمان‌ها موظف شدن به‌صورت سالانه هر دستگاه 15 خانواده را دیدار و سرکشی نمایند و جهت رفع مشکلاتشان راهکار به بنیاد ارائه دهند.
وی در ادامه از رونمایی از کاشی تصویر شهید شاخص کارمند، شهید بادپا در هفته دولت خبر داد که در حال حاضر در مرحله آماده‌سازی است.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 290967
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور