داخلی صفحه یزد خبر
 
امام‌جمعه یزد: فرهنگ ایثار و شهادت عامل پایداری مردم در شرایط سخت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳
نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: فرهنگ ایثار و شهادت عامل پایداری مردم در شرایط سخت است.
امام‌جمعه یزد: فرهنگ ایثار و شهادت عامل پایداری مردم در شرایط سخت است
 
به گزارش «ایثار یزد» نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران با اشاره به‌ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت عامل پایداری مردم در شرایط سخت است.
حضرت آیت‌الله محمدرضا ناصری بیان ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان را بسیار ضروری دانست و تأکید کرد: در این زمینه باید هماهنگی‌های لازم صورت گیرد که خاطرات ایثارگران به صورتی که بوده و هست در اختیار نسل جوان قرار گیرد و جلوی به فراموشی سپرده شدن آن و یا انحراف از واقعیتش گرفته شود.
وی اظهار کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس دوران بسیار مهمی است که همه نسل‌ها باید نسبت به آن اطلاعات و آشنایی کافی و کاملی داشته باشند و نباید بگذاریم این دوران از جوانان پنهان بماند.
ناصری یزدی از همه مسئولان خواست در راستای حفظ اهداف و آرمان‌های شهدا تلاش کنند و افزود: در این زمینه باید تمام تلاش خود را به کاربندیم که نگذاریم دشمن به اهداف خودش دست پیدا کند و با فعالیت‌های تبیینی و گفتمانی، زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را فراهم کنیم.
کد مطلب: 291001